Accounting

DLHODOBÁ INTENZÍVNA STAROSTLIVOSŤ O VAŠU ZNAČKU

Accounting je riešenie ako efektívne a rýchlo doplniť personálne kapacity o senior brand manažéra pre stredné firmy alebo o senior account manažéra pre reklamné agentúry.

Ponúkať flexibilnú spoluprácu a riadiť ju na diaľku chce odvahu. Pre obe strany. Je to predovšetkým o veľkej dôvere. Avšak firma ktorá sa toho nezľakne, získa viacero nezanedbateľných výhod. Zníži si nielen office náklady, ale zároveň nemusí riešiť odvody, spracovanie mzdy, či výpovede. Ak teda poznáte svoje smerovanie, máte plány ako budovať a zlepšovať svoju značku, iba vám chýba skúsený človek do tímu, tak prenájom managerky na dobu určitú je pre vás správna voľba.

Medzi základné činnosti a zodpovednosti accountingu patrí zabezpečenie kompletnej marketingovej starostlivosti, vedenie a koordinácia projektov (briefing, debriefing, kreatíva, costing, produkcia, atď.), komunikovanie s realizačným tímom aj externými dodávateľmi. Komunikácia je na dennej báze v čase od 9.00 do 16.00. Realizácia činnosti je prioritne home office (telefón, mail, Skype, WhatsApp alebo iný online kanál). Osobné stretnutia s poradami k plánom a stratégii prebiehajú v Bratislave u klienta a nastavujú sa individuálne podľa potrieb, optimálne dva celé dni v každom pracovnom týždni. Zaručujem klientom exkluzivitu tým, že počas platnosti mandátnej zmluvy accountujem vždy iba jedného klienta z jednej podnikateľskej kategórie.

CENA: 1800 eur/mesiac

Managerka