Manažérsky diár

SPOJENIE KLASICKÉHO PAPIEROVÉHO NOTESU S DIGITÁLNYM KNOW HOW

Našimi dvoma najväčšími darmi sú čas a sloboda voľby. Kľúčom je čas netráviť, ale investovať ho – do ľudí, do osobnej sily, do zmysluplných projektov a činností. Ako akýkoľvek iný zdroj, ak čas vyčerpáme, je preč. Organizovanie šetrí čas a vedie k väčšej výkonnosti. Neplytváme zbytočne svojím úsilím a vďaka vytyčovaniu cieľov a plánovaniu dosiahneme viac výsledkov. Tento diár je ideálny nástroj ako dôslednejšie uchopiť a rozvíjať svoj profesionálny život.

Sprievodca vašich plánov

Sprievodca vašich plánov

týždenný manažérsky diár 2024

Plánovací systém manažérskeho diára je založený na týždennom plánovaní. Týždeň vytvára kontext. Keď sa na svoje denné aktivity pozrieme v kontexte celého týždňa, začneme ich vidieť v pravdivejšom svetle.

 • nedochádza k zahusteniu a prekombinovaniu rozvrhu
 • sleduje úlohy a záväzky na konkrétny čas
 • dáva životu štruktúru a poriadok
 • posilňuje zručnosti riadenia času a samého seba

Inovačný potenciál diára

Inovačný potenciál diára

inteligentný plánovací nástroj

Minimalistický dizajn diára v sebe ukrýva okrem prepracovaného organizačného systému aj veľké množstvo informácií cez QR kódy a rozširuje tak informačnú hodnotu tlačeného plánovača a robí z neho interaktívnejšie médium.

Ďalšie know how získate v podcastoch, ktoré Vám budú počas celého roka ďalej pomáhať pri zlepšovaní Vašich manažérskych zručností, informovať o novinkách a trendoch v marketingu, plánovaní času a motivovať k ďalšiemu vzdelávaniu. Týmto spôsobom sa zaručí vysoká aktuálnosť tém a kontakt s odborníkom.

Predpredaj diára

Predpredaj diára

limitované verzie predpredaja

Predpredaj pre prvých záujemcov o inovatívny manažérsky diár, ktorý sa kvalitou spracovania vyrovná tým najlepším, má ambíciu pozitívne ovplyvniť Váš profesionálny život.

Predpredaj je časovo ohraničený do 31. októbra. Počas tohto obdobia je možné získať manažérsky diár za zvýhodnenú cenu ako FIRST BUY alebo ako verziu s limitovanou ponukou hodinového brainstormingu s managerkou.

Diár bude distribuovaný najneskôr do 30. novembra 2023.

First buy Free consultation
Objednávka

Manažérsky diár v predpredaji

Počet strán: 152

Väzba: pevná väzba

Tlač: vyrobené na Slovensku

Rozmer: B5 (176 x 250 mm)

Doprava: poštovné zahrnuté v cene

* nie som platca DPH

Cena: 24 eur

  Polia označené hivezdičkou* sú povinné.  Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním osobných údajov a so všeobecnými obchodnými podmienkami.

  Objednávka

  Manažérsky diár s limitovanou ponukou 1h online konzultácie s managerkou

  Počet strán: 152

  Väzba: pevná väzba

  Tlač: vyrobené na Slovensku

  Rozmer: B5 (176 x 250 mm)

  Doprava: poštovné zahrnuté v cene

  * nie som platca DPH

  Cena: 50 eur

   Polia označené hivezdičkou* sú povinné.   Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním osobných údajov a so všeobecnými obchodnými podmienkami.

   Managerka