Marketingový outsourcing

Managerka je model marketingovej spolupráce, pri ktorom Vás ako manažérka – freelancerka odbremením od vecí, s ktorými nemáte skúsenosti, alebo na nich jednoducho nemáte čas. Čokoľvek potrebujete pre napredovanie svojho podnikania, úlohou managerky je, aby danú potrebu rozpoznala a včas dodala. Dostanem k Vám strategické, kreatívne aj produkčné know – how.

Som nezávislá manažérka, ktorá sa oboru venuje vyše 20 rokov. Poznám ho z pozície podnikateľky, account a brand manažérky, konzultantky aj klientky. Pomáham tvoriť príbehy klientov a prepájam ľudí, ktorí sa môžu vzájomne obohatiť. Zárukou kvality a profesionality je moje dlhoročné pôsobenie v marketingovej komunikácii, cit pre kreativitu a úprimný záujem o mojich klientov.

Brainstorming

Brainstorming

jednorázová intenzívna konzultácia

Brainstorming sú marketingové konzultácie, pri ktorých spolu s managerkou hľadáte nové nápady metódou spontánnej diskusie na Vami určené témy. Podstatou je uvoľniť predstavivosť, nachádzať možnosti zlepšenia, originálne riešenia a inšpirácie počas 3 intenzívnych hodín.

180 eur / 3 hod.

Zobraziť viac
Mentoring

Mentoring

krátkodobá projektová supervízia

Mentoring je marketingový koučing, kde managerka pomáha plánovať a odborne viesť aktivity podporujúce Vašu značku. Supervíziu profesionálneho marketéra ocenia podnikatelia, ktorí sa chcú stále aktívne podieľať na marketingu, avšak nechcú ho už riešiť svojpomocne.

400 eur / mes.

Zobraziť viac
Accounting

Accounting

dlhodobá komplexná starostlivosť o vašu značku

Accounting je riešenie ako efektívne a rýchlo doplniť Vaše personálne kapacity o Senior Brand Manažéra pre stredné firmy alebo o Senior Account Manažéra pre reklamné agentúry. Ak Vám chýba skúsený človek do tímu, tak najať si managerku na dobu určitú je pre Vás správna voľba.

1 800 eur / mes.

Zobraziť viac
Managerka