CD Ogilvy / Creative Department

„Keď niekomu zveríte dôveru, tak „môcť sa spoľahnúť “ je tá najdôležitejšia hodnota. Všetko ostatné príde za tým. Ak hľadáte niekoho na koho sa dá spoľahnúť, tak je to Andrea.“

Simona Bubánová
CEO, managing director

DETAILY SPOLUPRÁCE

www.creativedepartment.sk

CREATIVE DEPARTMENT je nezávislá reklamná agentúra s medzinárodným know-how a 20-ročnou lokálnou skúsenosťou.

Obdobie: október 2006 – december 2015 (viac ako 9 rokov)
Pozícia: SENIOR ACCOUNT MANAGER

Svoje schopnosti a zanietenosť pre marketing som naštartovala v reklamnej agentúre CD Ogilvy & Mather najprv na pozícii Account Executive. O rok neskôr ako Junior Account Manager. A od roku 2008 až do roku 2015 som ako Senior Account Manager bola zodpovedná za vedenie a koordináciu komunikačných projektov, za svoj account team v agentúre Creative Department, ale predovšetkým za dobrý vzťah agentúry s klientom.

Za tých viac ako 9 rokov spolupráce som sa starala o množstvo medzinárodných aj lokálnych klientov: televízia MARKÍZA, dôchodková správcovská spoločnosť GENERALI, softvérová spoločnosť SAP, poisťovňa UNIQA, nadácia SOCIA, SNM – Noc múzeí a galérií, pivná značka KELT a KRUŠOVICE, automobilová značka FORD, značka VALETOL a VERAL fi.Herbacos Recordati, UNICREDIT BANK, multimediálny vydavateľský dom  RINGIER, talianska reštaurácia KOGO…atď.

 

Managerka