Fine Bakery

„S pani Krajčiovou sme začali spolupracovať pred necelým rokom. Páči sa mi jej tvorivé rozmýšľanie a schopnosť skĺbiť jej skúsenosti s potrebami našej spoločnosti. Rozmanité a špecifické postavenie na trhu s potravinami si vyžaduje od našej spolupráce často veľkú dávku nadhľadu.“

Ing. Karol Kirschner
majiteľ Fine Bakery – potravinársky výrobca

DETAILY SPOLUPRÁCE

www.pekarenharmonia.sk

PEKÁREŇ HARMÓNIA sa špecializuje na bezlepkovú produkciu a už viac ako 25 rokov vyrába bezlepkové chleby, predpečené pečivo, lístkové cesto, štrúdle, záviny, bábovky, zákusky, torty, trvanlivé suché pečivo a krekry. Ako výrobca zabezpečujúci vysokú úroveň bezpečnosti potravín  získal certifikáciu FSSC 22000.

www.tantehannis.sk

TANTE HANNIS sa špecializuje na tradičné torty a koláčiky pre veľko-odberateľov. Dobroty symbolizujúce tradíciu sa stali základom úspechu aj v zahraničí. Výroba prebieha ručne a sú použité iba prírodné suroviny bez farbív, konzervačných látok a dochucovadiel, čo je záruka najvyššej kvality.

Cukráreň na korze

CUKRÁREŇ NA KORZE je klasická cukráreň nachádzajúca sa v centre Bratislavy pod Michalskou bránou, ktorá ponúka tradičné zákusky, vlastnoručne pečené torty a pečivo, varenú čokoládu aj kvalitnú kávu.

 

Obdobie: máj 2020 – december 2021
Pozícia: MARKETINGOVÝ MENTORING

Projekt:  Marketingová starostlivosť a realizácia všetkých aktivít súvisiacich s marketingom spoločnosti Fine Bakery pre všetky tri značky vrátane tvorby, realizácie a kontroly stratégie a plánu, tvorby a spracovania rozpočtu či podpory business developmentu spoločnosti.

Managerka