Malinová jazykovka

„Spojiť sa s managerkou bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Andrea je akčná, dokáže sa „naladiť“ na váš projekt, pomáha vám rozvíjať vaše nápady, skvele sa orientuje v marketingových možnostiach. Je veľký profesionál, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť, a zároveň úžasný človek, čo si na nej neskutočne cením.“

Mgr. Monika Kloknerová PhD.
podnikateľka, lektorka cudzích jazykov

DETAILY SPOLUPRÁCE

www.malinovajazykovka.sk

MALINOVÁ JAZYKOVKA je výnimočný projekt, ktorý spája jazykové vzdelávanie, tvorivé dielne a prednášky z oblasti rodičovstva. Je to jediná jazyková škola na Slovensku, kde formou paralelných kurzov dokážu rodičia v priebehu jednej hodiny pokryť všetkých členov rodiny. Už nemusia čakať v aute, či na chodbe, kým ich dieťa absolvuje svoj krúžok, ale využijú čas aj na vlastné vzdelávanie.

 

Obdobie: september 2019 – september 2020
Akcia: MARKETINGOVÝ MENTORING

Projekt:  Mentoring pri počiatočnom prieskume trhu, analýze konkurencie a tvorbe základného positioningu značky. Marketingová starostlivosť pri tvorbe konceptu značky, upgrade názvu, loga a vizuálnej identity. Zabezpečenie produkcie web stránky vrátane vytvorenia briefu, výberového konania na externého dodávateľa, supervisingu kreatívy a komunikácie s web-dizajnérom. Mentoring pri tvorbe štartovacej online komunikácie na sociálnych sieťach.

Managerka