Tancuj Tancuj Vykrúcaj & Piti Piti Pá

„Povolanie tanečníčky má od podstaty kreatívneho ducha. Pre štart mojej tanečnej školy som sa však rozhodla osloviť odborníka. Zverila som sa do rúk skúsenej manažérky, pretože každý máme iné schopnosti a kvality. Ja som dobrá v tancovaní, managerka v reklame a podnikaní. Som vďačná za takúto odbornú podporu a tak sa necítim osamotená v tejto podnikateľskej džungli.“

Kamila Ochabová Zarrella dis. Art.
tanečníčka, lektorka, choreografka

 

DETAILY SPOLUPRÁCE

www.tancujvykrucaj.sk

Tanečná škola TANCUJ TANCUJ VYKRÚCAJ ponúka netradičnou a modernou formou vedené kurzy ľudových tancov pre dospelých – folklórny aerobik pre ženy, ľudovky pre páry, sobotné workshopy, teambuildingové ľudovky a súkromné vystúpenia.

Obdobie: august 2017- december 2019
Pozícia: BRAND MANAGER pre značku Tancuj Tancuj Vykrúcaj

Projekt:  Vytvorenie firemnej identity: názvu značky, loga a celkovej vizuálnej identity. Kompletná starostlivosť vrátane analýzy konkurencie, positioningu, návrhu a realizácie dlhodobej stratégie a marketingovej komunikácie, copywritingu, supervisingu printových výstupov a grafického manuálu, tvorba konceptu a accounting produkcie webu, manažovanie PR aktivít a reklamnej online komunikácie na sociálnych sieťach.

&

www.pitipitipas.sk

Detská tanečno-hudobná škola PITI PITI PÁ, ktorá ponúka špeciálne tématické kurzy tanca pre deti od 3 do 4 rokov a od 5 do 7 rokov. V sprievode známych filmových a rozprávkových pesničiek sa deti naučia hravou formou základy klasického, moderného, ale aj ľudového tanca.

Obdobie: august 2021- súčasnosť
Pozícia: BRAND MANAGER pre značku PitiPitipá

Projekt:  Vytvorenie hravej firemnej identity: názvu značky, loga a celkovej vizuálnej identity. Kompletná starostlivosť vrátane analýzy konkurencie, positioningu, návrhu a realizácie dlhodobej stratégie a marketingovej komunikácie, copywritingu, supervisingu printových výstupov a grafického manuálu, tvorba konceptu a accounting produkcie webu, manažovanie PR aktivít a reklamnej online komunikácie na sociálnych sieťach.

Úspechy:  Nominácia medzi 12 najúspešnejších žien Slovenska v súťaži Podnikateľka Slovenska roku 2018. Nominácia v kategórii Úspešná živnostníčka. Súťaž  bola založená v roku 1999 a je súťažou všetkých podnikavých žien, ktoré sú inšpiráciou pre budúce podnikateľky a zároveň prostredníctvom nej sa oceňujú už etablované podnikateľky, ktoré úspešne v podnikaní realizujú svoju víziu a súčasne majú zmysel pre spoločenskú zodpovednosť. Podnikanie vnímajú ako službu a na zisk sa pozerajú ako na benefit nielen pre seba, ale aj pre spoločnosť.

Managerka