TPA Slovakia

„Andrea is a reliable person, with good ideas and is able to implement them in a such a way that they are accepted by all involved people. She is very creative, has good contacts and it makes a lot of fun to work with her.”

Mag. Klaus Krammer

partner TPA pre účtovníctvo, konateľ

DETAILY SPOLUPRÁCE

www.tpa-group.sk

TPA SLOVAKIA je jednou z popredných špecialistov na dane a audit na Slovensku. TPA Group je etablovaná ako úspešný hráč v strednej a juhovýchodnej Európe. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na viac ako 70 zamestnancov v dvoch pobočkách na Slovensku. Okrem Slovenska, TPA Group pôsobí v ďalších jedenástich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy. Na Slovensku TPA poskytuje daňové poradenstvo, účtovníctvo, audit a poradenstvo. Filozofiou TPA je „Face to Face Business“. Zamestnanci spoločnosti TPA sa snažia čo najviac priblížiť klientovi. Ich práca je charakterizovaná odbornosťou, špičkovým know-how a znalosťami v širokej škále priemyselných odvetví. Znalosti expertov zahŕňajú, okrem iného, aj know-how v oblasti nehnuteľností, energetiky, reštrukturalizácii firiem, korporátnych právnych štruktúr a dôchodkového zákona.

Obdobie: september 2019 – súčasnosť
Pozícia: MARKETING MANAGER – CONSULTANT

Projekt:  Marketingová starostlivosť a realizácia všetkých aktivít súvisiacich s marketingom spoločnosti TPA Slovakia vrátane tvorby, realizácie a kontroly stratégie a plánu, tvorby a spracovania rozpočtu, podpora business developmentu spoločnosti, podpora činnosti back officu (spolupráca s personálnym oddelením, súčinnosť pri príprave eventov a iných aktivít back officu).

Managerka